Previous
Next

Panoramatická restaurace Na Pláni

Panoramatická restaurace v nadmořské výšce 1196 m. n. m., nacházející se u horní stanice šesti sedačkové lanové dráhy nabízí krásné výhledy na Špindlerův Mlýn a protilehlé hřebeny Krkonoš. Součástí restaurace je prostorná terasa. V těsné blízkosti restaurace se nachází dětské hřiště, na kterém si mohou vaše děti hrát, zatímco vy na ně budete dohlížet u dobré kávy. Restaurace Na Pláni pro vás v rámci „Festivalu jídel Špindlerův Mlýn“ 31.8. – 2. 9. připravila dvouchodové či tříchodové menu inspirované krkonošskou kuchyní.

Restaurace Medvědín 1235m

Restaurace Medvědín si vám dovoluje nabídnout gastronomické zážitky spojené s výjezdem lanovkou a možností využití atrakcí pro děti u horní stanice lanovky na Medvědín. Naplánujte si výlet či horskou túru, lanovkou Medvědín se vyvezete do výšky 1235 m. n. m., kde najdete naši restauraci, která pro vás v rámci „Festivalu jídel Špindlerův Mlýn“ 31.8. – 2. 9. připravila dvouchodové či tříchodové menu inspirované krkonošskou kuchyní.

Hotel Start

Restaurace hotelu Start ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších nabízí především tradiční českou kuchyni s důrazem na krkonošské speciality. Naše pokrmy pocházejí hlavně z čerstvých regionálních surovin od našich stálých a vyzkoušených dodavatelů. Masa a uzeniny nakupujeme od řezníka a uzenáře pana Noska z nedaleké obce Studenec. Ten zpracovává suroviny ve svých vlastních jatkách. Zeleninu a ovoce nakupujeme od pěstitelů z blízkého okolí. To nám umožňuje vařit pro Vás z čerstvých a kvalitních surovin, jejichž původ je nám znám.

Hotel Sněžka

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících. Z oken pokojů, restaurace a hotelové terasy je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s Wi-Fi.

 

Hotel Windsor

Restaurace Wellness hotelu Windsor nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně, které zaručeně uspokojí každého gurmána.
Hotelová restaurace je nekuřácká a její kapacita je 82 míst, včetně dvou salonků. Letní terasa, s možností grilování, poskytuje výhled na město Špindlerův mlýn, i obě lyžařská střediska. Pro naše firemní klienty, eventuálně jiné uzavřené společnosti, není problém připravit bohatý raut dle vašeho přání přímo v hotelovém clubu Cubar, či kongresovém sálu. Pro více informací a sestavení individuálního menu nás neváhejte kontaktovat.

 

Hotel Zátiší

Náš skvělý šéfkuchař Vám připraví nezapomenutelné speciality domácí i mezinárodní kuchyně, které uspokojí každého návštěvníka hotelu Zátiší. Součástí restaurace je denní bar s příjemným posezením na hotelové recepci, kde při kávě nebo odpoledním čaji můžete například plánovat některý z mnoha výletů po Špindlerově Mlýně a jeho širokém okolí. V letních měsících si můžete vychutnat některý z našich pokrmů na letní terase, která nabízí nezapomenutelný zážitek z překrásného pohledu na údolí a panorama Krkonošských hor.

Restaurace V Uličce (Hotel Grand)

V přízemí Hotelu Grand je Vám k dispozici zcela nová a stylově zařízená restaurace „V Uličce“.  Restaurace disponuje kapacitou 36 míst. Během léta si hosté mohou posedět na terase. Dovolujeme si Vás pozvat na báječně naložené steaky, čerstvé těstoviny, velký výběr nejlepších vín z celého světa a jiné kulinářské skvosty našich pánů kuchařů. Každý den pro Vás připravujeme obědová menu. Restaurace V Uličce dbá nejen na přípravu pokrmů z čerstvých a kvalitních surovin, ale i na pohodlí našich zákazníků. Jsme připraveni splnit Vaše přání a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.